BLOG - partner-ecentre.cz

Partner komunity LICIT
Přejít na obsah

Aukce zvyšují podíl na změnách dodavatelů ( Zdroj: eCENTRE, a.s.)

partner-ecentre.cz
Published by eCENTRE a.s. v e-Aukce · 14 Srpen 2016

Od roku 2013, kdy e-Aukční síň eCENTRE,  a.s. ve spolupráci s městem Říčany uskutečnila první sdruženou aukci pro  lidi, mají možnost získávat nejlepší ceny z aukce i domácnosti.  Sdružené aukce na energie přitom nejsou žádnou novinkou. Za 10 let svého  působení je eCENTRE realizovala pro desítky měst a obcí, kraje i  ministerstva.

U aukcí pro domácnosti bylo nutné  zajistit perfektní procesní zpracování, zachytávat případné problémy  tak, aby nedopadly na klienta a zajistit pravidelný objem energií, aby  byla aukce zajímavá i pro dodavatele. Pokud by nám dodavatelé, kteří  z tohoto nového trendu samozřejmě zpočátku nadšení nebyli, nechodili do  aukcí, nemohli bychom tuto službu nabízet,“ vysvětluje Vítězslav Grygar, statutární ředitel společnosti eCENTRE, a.s. „V tomto nám velmi pomohly právě bohaté zkušenosti z organizování sdružených aukcí pro úřady a státní organizace.“

Je známo, že právě ceny z aukcí jsou  v daném čase nejlepší na trhu. Aukční společnost nezastupuje žádného  konkrétního dodavatele a svým klientům nabízí vždy nejlepší nabídku
 z aukce. Proto se elektronické aukce stávají stále oblíbenější cestou,  jak vyměnit drahého dodavatele za levnějšího. Důkazem je tomu podíl  aukční společnosti eCENTRE, a.s. na celkových změnách dodavatelů energií  v České republice.
Domácnosti přešli prostřednictvím aukce eCENTRE, a.s. k novému dodavateli energií v prvním čtvrtletí tohoto roku celkem se svými 17 687 odběrnými místy. Z toho 11 787 odběrných míst bylo na elektrickou energii a 5 900 odběrných míst bylo na zemní plyn.
Ve srovnání s celkovým počtem změn v kategorii maloodběr u elektřiny to představuje podíl ve výši 14, 21 %. U zemního plynu tento podíl změn zastupuje výši 13,28 %.

Tisková zpráva ZDE...There are no reviews yet.
0
0
0
0
0

SPŘÁTELENÉ WEBY
Nacházíte  se na webové stránce obchodního  partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové  stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených  služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah