BLOG - partner-ecentre.cz

Partner komunity LICIT
Přejít na obsah

Indikativní ceny zemního plynu a eCENTRE

partner-ecentre.cz
Published by David Sobotík v Kde o nás píšou? · 21 Červenec 2020
Každé čtvrtletí zveřejňuje ERÚ ( Energetický regulační úřad) na nadcházející období doporučené ceny zemního plynu pro domácnosti. Kdy spotřebitelé jsi je můžou porovnat s ceníkem stávajícího dodavatele. Tyto ceny, ale většina dodavatelů nerespektuje a nabízí ceníky vyšší než jsou indikativní ceny.


Ilustrační obrázek - zdroj: pixabay.com

Odborný nezávislý nejnavštěvovanější porovnávač tzbinfo zveřejnil a rozdělil dodavatele do několika skupin, kdy jedny z nejlevnějších jsou ceny aukčních společností. Ve svém porovnávači, už nabízí k porovnání jen tří, ne podvodných aukčních společností, kterou je i eCENTRE, a.s.

Dále zmiňují, že narostl počet dodavatelů, kteří mají všechny ceníky vyšší, než indikativní ceny. Objevuje se u nich i nejvíce obchodníků s neveřejnými nabídkami, kdy zákazník neví, za jaké ceny vlastně odebírá.

Indikativní ceny zemního plynu pro třetí čtvrtletí roku 2020:
Pro domácnosti
Vaření (spotřeba 0-1,89 MWh) - 831 Kč/MWh
Ohřev vody ( spotřeba 1,89-7,56 MWh) - 681 Kč/MWh
Vytápění ( spotřeba 7,56 MWh a výše ) - 631 Kč/MWh

Porovnejte si Vaše ceny ZDARMA a BEZ ZÁVAZKU
- Máme ceny nižší než jsou indikativní ceny
Nechte se kontaktovat >>ZDE..>>SPŘÁTELENÉ WEBY
Nacházíte  se na webové stránce obchodního  partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové  stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených  služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah