BLOG - partner-ecentre.cz

Partner komunity LICIT
Přejít na obsah

Jablonec zase ušetří na elektřině díky e-aukci miliony

partner-ecentre.cz
Published by jablonecky.denik.cz v e-Aukce · 7 Prosinec 2016
                    
V těchto dnech bude primátor Petr Beitl podepisovat smlouvu s novým odběratelem elektřiny pro radnici a další budovy, v nichž sídlí organizace města.

„Cena, která nám byla v elektronické aukci elektřiny nabídnuta, je výhodnější, než jsme měli doposud. Během dvou let bychom měli zaplatit 14 milionů  korun. Jedná se o nového dodavatele a věřím, že se spolupráci podaří  dobře nastavit a vše bude fungovat," okomentoval e-aukci náměstek  primátora Miloš Vele.
Zatímco dosud činila cena za odběr silové elektřiny během dvou let  více než 16 milionů korun, nová cena je 14,2 milionu korun bez DPH.  „Úspora za celé období let 2017 a 2018 je 12,35 procenta," upřesnila  Markéta Hozová, mluvčí jabloneckého magistrátu.
Již v říjnu přitom magistrát stejně ušetřil na plynu. Zatímco dosud  činila cena za celkový odběr plynu během dvou let více než 12 milionů  korun, nová cena nedosahuje ani 10 milionů. Rozdíl činí 2,2 milionu, což  je 18 procent úspora oproti dnešním cenám.

„Byli jsme průběhem elektronické aukce velmi příjemně překvapeni,  stávající dodavatel nabídl velmi dobrou cenu, která městu přinese více  než dvoumilionovou úsporu," přiblížil Miloš Vele.
1 komentář
Průměrné hodnocení: 110.0/5
2017-07-11 12:17:06
Velmi podstatný textu

SPŘÁTELENÉ WEBY
Nacházíte  se na webové stránce obchodního  partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové  stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených  služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah